МЕДОВИЙ КРАЙ

Доброго дня!

Запрошуємо Вас до плідної співпраці по видобутку, обробці та реалізації нашого українського «золота» - меду. Саме так, мій дід,нащадок родини пасічників, розповідав мені в дитинстві про мед - як про справжнє рідке золото. З самого дитинства я бачив та привчався до роботи біля вуликів. Я знаю, яка це важка та клопітка праця. Тільки любов до своєї роботи, може приносити задоволення та бажаний результат. Мед став справою всього мого життя, починаючи від кількох вуликів до «Країни меду» - переробки та фасування готової продукції.

Відомо, що пасічники – це довгожителі, які відзначаються міцним здоров’ям та хорошою пам’яттю протягом свого життя.Тому регулярне вживання меду, та інших продуктів бджільництва омолоджує організм, продовжує життя та лікує від багатьох хвороб.

Маючи значний досвід ми працюємо відкрито та добросовісно, надіючись на тривалу співпрацю. Сучасна лабораторія та кваліфікований персонал на нашому підприємстві, забезпечує своєчасний та якісний аналіз меду. Працюємо ми по всій Україні, беручи проби як Закарпатського так і Херсонського меду. Закуповуємо мед в пасічників які знають своє діло та віддають цій праці все своє життя. Обов’язковою є перевірка всіх документів та особистості пасічника. Ми знаємо наскільки Вам важливо отримати якісний та корисний продукт, що зберіг всі свої натуральні властивості, тому в нашому виробництві, фасуванні меду, ми використовуємо новітні технології, дотримуючись всіх санітарно-гігієнічних норм. Ми працюємо на експорт з країнами Європи та США, а там як відомо, дуже ретельно ставляться до прийнятих норм та стандартів якості споживчих продуктів. Так, за минулий рік обсяги експорту склали понад 3000 тис. тонн. Тільки завдяки нашій сумлінній праці та повній віддачі справі всього мого життя, «Медовий край» входить в десятку найбільших експортерів меду в Україні.

Ми готові запропонувати Вам мед різних сортів зібраних в різних екологічно чистих регіонах країни, а головне ми відповідаємо за його якість, тому вживайте на здоров’я!

Завжди раді будемо бачити Вас на нашому підприємстві!