Співпраця

Маючи значний досвід ми працюємо відкрито та добросовісно, надіючись на тривалу співпрацю. Працюємо ми по всій Україні, беручи проби як Закарпатського так і Херсонського меду. Закуповуємо мед в пасічників які знають своє діло та віддають цій праці все своє життя. Обов’язковою є перевірка всіх документів та особистості пасічника. Ми знаємо наскільки Вам важливо отримати якісний та корисний продукт, що зберіг всі свої натуральні властивості, тому в нашому виробництві, фасуванні меду, ми використовуємо новітні технології, дотримуючись всіх санітарно-гігієнічних норм. Ми працюємо на експорт з країнами Європи та США.

Тара

У нашого підприємства існує гнучка цінова політика. Ми розділяємо опт на дві категорії: великий (від 20000 кг) і дрібний (від 100 кг). Купити фасований мед в скляних банках можна наступних об'ємів: 250 гр., 400 гр., 650 гр., 900 гр.

Працюючи з нами, Ви отримуєте сертифікований натуральний мед найвищої якості безпосередньо від виробника. Це гарантує Вам першокласний товар за кращими цінами! Для того що б купити мед оптом Вам потрібно зв'язатися з нами з нами за телефоном: +38 (097) 98-91-678, +38 (066) 67-72-961. Чи відправити заявку на електронну пошту: miedoviy@mail.ru, office@kraina-medu.com

МЕДОВИЙ КРАЙ

  • Закупівля


Ми забираємо на дослідження Ваш мед своїм вантажним транспортом. Наші співробітники виїжджають до Вас для попереднього відбору проб меду для лабораторного дослідження. Далі Ваш мед (чи його проби) повинні пройти повне дослідження в нашій сучасній лаболаторії на якість, включаючи дослідження на залишкові домішки антибіотиків і інших забрудників. Тільки позитивні результати лабораторних досліджень дають нам можливість зробити закупівлю Вашого меду.
Умови закупівлі сировини. Наявність документів : Паспорт і ідентифікаційний код. Вітається наявність карти Приватбанку для безготівкового розрахунку. Мед має бути натуральним без сторонніх домішок і зберігатися в чистій (в середині і зовні) харчовій тарі, а також відповідати наступним показникам: Вологість не більше 19% Не містити антибіотиків Не містити пестицидів і нітратів

Подати заявку