Бджільництво


Україна має розвинене бджільництво і входить до п`ятірки країн світу за найбільшим виробництвом меду. І, незважаючи на високий статус, галузь бджільництва продовжує динамічно розвиватися, зокрема, зростає виробництво і експорт цієї продукції.

«Медовий край» пропонує довгострокову співпрацю по реалізації продукції бджільництва.

Співпраця


При співпраці з нами Ви отримуєте:

  1. - Вигідні ціни
  2. - Індивідуальний підхід до кожного пасічника і регіону
  3. - Гнучкі умови співпраці
  4. - Суворе дотримання термінів постачань

В смт. Гоща, Рівненської області розташоване наше підприємство де безпосередньо здійснюється приймання меду, його аналіз та виробнича база. Підприємство має в розпорядженні парк вантажних автомобілів різної вантажопідйомності, і ми можемо забрати Ваш мед як безпосередньо з пасіки, так і з Вашого подвір'я або складу. У деяких областях України в нашої компанії є офіційні представники, які від нашого імені за наш (готівковий/безготівковий) рахунок роблять закупівлю меду, за відповідно заявленою нами ціною.

Закупівля


Ми забираємо на дослідження Ваш мед своїм вантажним транспортом. Наші співробітники виїжджають до Вас для попереднього відбору проб меду для лабораторного дослідження. Далі Ваш мед (чи його проби) повинні пройти повне дослідження в нашій сучасній лаболаторії на якість, включаючи дослідження на залишкові домішки антибіотиків і інших забрудників. Тільки позитивні результати лабораторних досліджень дають нам можливість зробити закупівлю Вашого меду.

Умови


Умови закупівлі сировини. Наявність документів : Паспорт і ідентифікаційний код. Вітається наявність карти Приватбанку для безготівкового розрахунку.

Мед має бути натуральним без сторонніх домішок і зберігатися в чистій (в середині і зовні) харчовій тарі, а також відповідати наступним показникам:

  1. Вологість не більше 19%
  2. Не містити антибіотиків
  3. Не містити пестицидів і нітратів